Advert
Advert
Advert

TÜRKOĞLU BELEDİYESİ (BESYO) DA SINIRLARI ZORLUYOR

Türkoğlu ilçesi kapalı spor salonunda yaklaşık 150 öğrenci, Türkoğlu Belediyesi ve ilçe Spor Müdürlüğü işbirliğiyle,

TÜRKOĞLU BELEDİYESİ (BESYO) DA SINIRLARI ZORLUYOR
Bu içerik 190 kez okundu.
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto Yazdır
Advert
Türkoğlu ilçesi kapalı spor salonunda yaklaşık 150 öğrenci, Türkoğlu Belediyesi ve ilçe Spor Müdürlüğü işbirliğiyle, (BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okuluna, özel öğretmenler tarafından hazırlanıyor. Bunların yanı sıra bir çok spor dalında da eğitimler veriliyor. 
 
Geçtiğimiz günlerde de Polis Özel Harekat Okullarına hazırlanan öğrencilerimize yönelik bir çok spor çalışmaları yaptığını belirten Türkoğlu Belediye Başkanı Başkanı Osman Okumuş; Öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Her türlü destek ve imkanlarımızı onlara seferber ediyoruz. Yeter ki öğrencilerimiz gayret etsinler bizlerden de destek istesinler.
Şimdiden hepsine başarılar diliyorum. İnşallah bu emeklerin, çalışmaların ve gayretlerimizin karşılığını öğrencilerimizi güzel yerlerde görerek alırız, diyerek konuştu.
 
(BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okuluna hazırlanan Ali Akbulut konuşmasında; Burada özel hacalarımız tarafından beden eğitimi öğretmenliği sınavlarına hazırlanıyoruz. Bizlere bu imkanı sağlayan Belediye Başkanımıza, Spor Müdürümüze ve hocalarıma teşekkür ediyorum. Her zaman bizim yanımzda bulundular, dedi.
 
Antalya da düzenlenen güreş şampiyonasında Türkiye birincisi olan Toygun Aktop ise konuşmasında; Bu spor salonunda çalışmalara başlayarak hocalarımız sayesinde ileri bir yol ket ettik ve Türkoğlu'muza, Antalya'da yapılan Türkiye Şampiyonasında birinciliği getirdim. Yakında Avrupa'ya gideceğim inşallah orada da ilçemizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceğim. Bizlere bu imkanı sağlayan Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş'a, İlçe spor müdürümüze ve hocalarıma çok teşekkür ediyorum. 
 
Program sonunda Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş öğrencilere hediye takdiminde bulunarak, hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
 
 
SPOR TÜRKOĞLU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Maraskenthaber.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERKOÇ, ELBİSTAN’DA GÖNÜLLERİ BULUŞTURDU
ERKOÇ, ELBİSTAN’DA GÖNÜLLERİ BULUŞTURDU
MODERN MİMARİYE SAHİP OLACAK
MODERN MİMARİYE SAHİP OLACAK