Advert
Advert
Advert
BÜYÜKŞEHİR HİZMETTE LİDER OLDU..
MUSTAFA KILINÇ

BÜYÜKŞEHİR HİZMETTE LİDER OLDU..

Bu içerik 890 kez okundu.

Kahramanmaraşlı Tüm Okurlarımıza Öncelike Merhabalar..www.maraskenthaber.com'da nacizane köşe yazılarıma başlamış bulunmaktayım..

şehrimize yönelik tüm hizmetler ve olumlu olumsuz olaylar karşısında değerlendirmeler ve daha fazlası önümüzdeki günlerde bu sayfalardan okuyacaksınız görüş ve önerileriniz için, proton027@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.. 

BÜYÜKŞEHİR HİZMETTE LİDER OLDU..

 2000’li yılların başında Büyükşehir olmak için hazırlanan Kahramanmaraş, o yıllar bürokratik engellemeler sonucu Büyükşehir olamamıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde yani 2013 yılında Büyükşehir olan Kahramanmaraş, bugüne kadar en başarılı belediyeler arasında kendini göstermeyi başardı.

   Fatih Mehmet Erkoç ve ekibi özellikle Kahramanmaraş’ı şantiye haline getirerek, vatandaşın muasır medeniyetler seviyesinde hizmetler almasını sağladı. Özellikle Kuzey ve Güney ilçelerinin ve mahallerinin yolları, içme suları, kilit parkeleri, piknik alanları , oyun parkları, alt yapı sorunları yüzde 98 oranında halledildi.

  Orta halli bir kentten süper kent yapısına geçen Kahramanmaraş, özellikle Trafik konusunda, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç sayesinde rahatlama sağlayacak. Ulu Cami Tünel kavşağın ardından sık sık yaralamalı kazaların ve maddi hasarlı kazaların olduğu Sarayaltı bölgesine neşter atan Erkoç, caddedeki yolu genişletmek için kolları sıvadı.

  “Mastır kent Kahramanmaraş” yol planı uygulaması ile yapılan yolun genişliği 12 metre olacak. Başka bir deyişle artık bir araç geçerken diğer bir araç o aracın geçmesini beklemeden yoluna devam edecek. Kent için kentli için büyük bir özveri ile çalışan Erkoç, diğer çalışmaların ise startını vereceği günü bekliyor.

    Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, hizmetlerin aksamaması için büyük bir titizlikle çalışırken, özellikle kent için trafiğinin rahatlaması bakımından büyük gayret gösteriyor. Ulu cami Tünel kavşağı ile rahatlayan trafiğe bir rahatlama hareketi de Sarayaltı caddesinden geliyor. Sağlı ve sollu olmak üzere istimlaklarına başlanılan caddede çalışma bittikten sonra yol genişliği 12 metreyi bulacak.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Belediyeciliğini en iyi şekilde uygulayan Fatih Mehmet Erkoç, halka hizmet yapmak için gece gündüz çalışıyor. Kurtuluş savaşında kendi savunmasını yaparak ülkenin bağrından düşmanın atmasını sağlayan Kahramanmaraş, aynı başarıyı hizmette de yapıyor. Başarılı çalışmaları sayesinde Ağrı ve Van belediyelerinin de palanlarını yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, bu yarı yol ve bulvarla ağırlık verdi. Art arda açılan bulvarlara yol genişletilmiş caddelerde eklenince, trafikte ciddi rahatlamalar yaşanacak.

Sağlıcakla kalın..

 

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Maraskenthaber.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERKOÇ, ELBİSTAN’DA GÖNÜLLERİ BULUŞTURDU
ERKOÇ, ELBİSTAN’DA GÖNÜLLERİ BULUŞTURDU
MODERN MİMARİYE SAHİP OLACAK
MODERN MİMARİYE SAHİP OLACAK